Товариство лісівників України

Новина


20
лют

Зустрілись з демобілізованими працівниками ДП "Ліси України" на Чернігівщині

Особисто вислухати побажання приїхав Генеральний директор Юрій Болоховець. Також на зустрічі Директор Північного лісового офісу В'ячеслав Киченок та голова Спілки Володимир Ковальчук .
Обговорили з Генеральним перші підсумки наших поїздок регіональними офісами. Як кажуть самі ветерани, ситуація з виконанням колдоговору стала кращою. Кадровики більше стали комунікувати з демобілізованими. Частина людей вже отримала доплати 20% до окладу, як це передбачено у Колективному договорі. Але підтримка ветеранів це не лише доплати. 
Від нас до Генерального були пропозиції, які зібрали під час поїздок регіональними офісами. 
✔️Перенавчання ветеранів та їх просування по кар'єрі. Періодично отримуємо від них звернення, що хотіли б отримати кращу посаду. Тому ми звернулись з цією пропозицією до вищого керівництва, аби підприємство сприяло демобілізованим у їх перенавчанні. Генеральний сказав, що розгляне це питання. Він нагадав, що в минулому році вже був створений кадровий резерв, запроваджується електронна платформа для навчання, тренінгів та інших форм для підвищення кваліфікації. 
✔️Фінансування освіти  дітей наших воїнів. В Колективному договорі вже передбачена оплата навчання дітей мобілізованих співробітників, які зникли безвісти або ж загинули. На нашу думку, сюди варто було б додати дітей з родин ветеранів. Молоде покоління – майбутнє лісової галузі. Як сказав Юрій Віталійович, підприємство обговорить таку пропозицію з профільними лісівничими закладами.
✔️Можливість безкоштовного санаторно-курортного лікування для наших ветеранів. Обговорили, що треба з'ясувати, які спеціалісті потрібні для них, вид оздоровлення. Хочемо, щоб це було ефективно для людини і був результат такої реабілітації. Займемось цим і передамо списки Генеральному. 
Як і на інших зустрічах вислухали проблеми з якими зіштовхуються демобілізовані. Звернувся молодий працівник, який повернувся з війни місяць тому. Відновився на посаді у лісівництві, але збирався звільнитись, бо через отримані травми не може повноцінно виконувати свою роботу. Тут, якраз той випадок, коли реабілітація допомагає не завжди. Тому Генеральний подумає, як запроваджувати для ветеранів, які втратили можливість працювати фізично, дистанційні форми зайнятості.
Було чимало особистих звернень та побажань. Всіх почули. Будемо намагатись допомогти. Особисто дякуємо Юрію Віталійовичу за таку результативну зустріч та сприяння у вирішенні особистих проблем наших демобілізованих. Наші демобілізовані відчувають неймовірну підтримку.  Попереду ще чимало зустрічей і роботи.