Товариство лісівників України

Новина


29
лис

Зміни до колективного договору: що змінилося?

ДП «Ліси України» реформує та покращує свій Колективний договір. На загальній конференції трудових колективів працівників підприємства затвердили зміни.
✔️Ми розширюємо програму навчання дітей працівників. Допомогу отримають не лише родини загиблих, але й безвісти зниклих воїнів-лісівників.
✔️Також вводиться  додатково одноразова грошова допомога за отримані заохочувальні відзнаки державних органів. Її сума становить 10 тисяч гривень.  
✔️Щодо інших питань. Змінами встановлюються чіткі суми компенсацій лісівникам, які використовують власний транспорт при виконанні посадових обов’язків по охороні і захисту лісу. Тепер він поширюється на всіх працівників  лісової охорони в лісівництвах, а не тільки майстрів лісу.
✔️Не працював, у зв’язку з деякими труднощами пункт по компенсації паливної норми для пенсіонерів. Тепер його переформатували і пенсіонери зможуть отримувати матеріальну допомогу на придбання дров.
✔️Значно трансформували розділ про гендерну рівність. Не допускається дискримінація працівника за будь-якими ознаками. Створюються умови для однакових прав чоловіків, жінок та працівників із різними захворюваннями та потребами. Після змін у цьому розділі соціальний захист працівників ДП "Ліси України" значно посилився.