Товариство лісівників України

Новина


07
гру

"Зігрій серце захисника"-лісівники філії "Старокостянтинівське ЛГ" долучили до акції школярів регіону

"Зігрій серце захисника" - символічна ініціатива, покликана привітати українських військових з різдвяно-новорічними святами та подякувати за захист. Лісівники філії "Старокостянтинівське лісове господарство" долучили до акції школярів регіону.
Діти Старокостянтинівщини писали листи рідним, близьким, знайомим і незнайомим захисникам. Загалом до філії надійшло 27 листів з привітаннями. З них 12 - від дітей українських військових, які зараз захищають Україну на фронті. Ще 15 - від вихованців учнівських лісництв. 
Усі отримані листи лісівники розподілили так, аби їх отримали військові з різних куточків України. Зокрема 4 записки працівники лісового господарства особисто передали військовому, 2 надіслали поштою, 20 листів попрямували до воїнів через волонтерський центр, а ще одному військовому, якому адресувалась телеграма, лісівники передали привітання за допомогою мобільного зв'язку. 
Кожен наш воїн потребує підтримки, а тепло дитячих сердець – те, що сьогодні хоча б трішки може зігріти і морально підтримати наших захисників.