Товариство лісівників України

Новина


11
чер

Зі скорботою повідомляємо про смерть 27-річного воїна-лісівника Владислава Олійника із Хмельниччини

Внаслідок важкого поранення отриманого на війні помер працівник Сковородецького лісництва філії «Старокостянтинівське лісове господарство» ДП «Ліси України».
Владислав Олійник був мобілізований у лютому 2023 року.  На посаді молодшого сержанта військової частини А-0284 80-ої окремої десантно-штурмової Галицької бригади пройшов непростий бойовий шлях. Воїн-лісівник віддано і рішуче боронив кожен сантиметр української землі. 
Наприкінці травня поблизу населеного пункту Дружківка Донецької області 27-річний боєць отримав численні важкі поранення. 10 днів за його життя боролися медики: спершу у Дніпрі, а згодом і у столичному госпіталі. Попри старання лікарів 7 червня життя Владислава обірвалося.
До війни хлопець два роки працював на посаді тракториста V розряду у Сковоредькому лісництві. Пішов шляхом батька, адже тато Володимир також працює трактористом у цьому лісництві. Новина про втрату Олійника молодшого сколихнула увесь колектив.
«Як тільки ми його взяли на роботу, Влад став авторитетом серед колег. Не конфліктний, відповідальний, майстерно виконував усі завдання. Це був золотий працівник. Дуже сумно, що таке сталось. Зовсім молодий, навіть не встиг створити власну сім’ю», - з відчаєм розповідає лісничий Сковородецького лісництва Михайло Войтко.
Вдома у воїна-лісівника залишилися батьки та молодша сестра. Вони чекають на останню зустріч із своїм Владиславом.
Поховають воїна-лісівника 11 червня у рідному селі Круглики Миролюбленської громади.
ДП «Ліси України» у скорботі! Висловлюємо співчуття родині, побратимам, а також колегам загиблого Героя. Шануємо пам’ять про Владислава та бережемо у серцях спогади про його мужність.
Вічна слава!