Товариство лісівників України

Новина


30
тра

Загинув лісничий Врадіївського лісництва Михайло Мироненк

22 травня 2024 року при виконанні бойового завдання у Донецькій області у віці 46 років загинув лісничий Врадіївського лісництва, що на Миколаївщині Михайло Мироненко.
Михайло з родини лісівників. І батько, і матір все життя пропрацювали у лісовій галузі. І сину передали любов до справи.  Професію довго не обирав і все своє життя пропрацював у лісництві. Завжди позитивний та енергійний, цілеспрямований і відповідальний  - таким назавжди запам’ятають його колеги. 
У березні 2023 року був мобілізований до лав Збройних сил України. З такою ж відповідальністю та завзяттям Михайло змінив форму лісівника на «піксель» та став на захист України від окупантів.  Мінометний обстріл обірвав життя старшого лейтенанта. 
Батьки залишились без сина, дружина  - без чоловіка, троє дітей  - без батька. Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі. 
Добрий, світлий спомин про загиблого захисника нашої Батьківщини назавжди залишиться у пам'яті рідних, колег, усіх, хто знав його, любив та шанував.
Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас! Хай Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій його душі!