Товариство лісівників України
Ш. Руставелі, 9-А, 54
місто Київ, Україна , 01601
+38 (044) 235-23-48

Новина


01
жов

За сприяння Товариства лісівників України команда юних лісівників – переможців національного відбору конкурсу, представила Україну на щорічному міжнародному конкурсі «Молодь в лісах Європи»

Юні лісівнички Кіровоградщини гідно представили Україну на міжнародному рівні
24-27 вересня в Чехії на базі туристичного центру біля селища Олшіна відбувся міжнародний конкурс «Молодь в лісах Європи», на якому Україну представляла команда юних лісівників – переможців національного відбору конкурсу - у складі Балабушки Вікторії, Штундер Ірини (вихованок учнівського лісництва «Зелена планета», що діє у зоні діяльності ДП «Компаніївське лісове господарство») та Крижановської Юлії (учениці учнівського лісництва «Підсніжники»ДП «Голованівське лісове господарство»).
Конкурсна програма складалася із наступних обов’язкових завдань: презентації на тему «Ліс і вода», з тестових питань на лісівничу тематику та розважально-спортивних змагань. Вечір першого конкурсного дня було присвячено знайомству команд різних країн у вигляді національної презентації.
Організаторами конкурсу було проведено різноманітні розважальні ігри на свіжому повітрі, запропоновано творчі завдання з метою формування міжнародних команд, в перший день конкурсу проведено екскурсію навчальними корпусами та лабораторіями факультету лісового господарства Празького університету. В останній день перебування в Чехії учасники та гості заходу мали можливість відвідати старовинне містечко-замок Чеський Крумлов.
Юні лісівнички Кіровоградщини гідно представили Україну на міжнародному рівні, виявивши високий рівень підготовки, продемонстрували свої знання, творчі здібності, кмітливість і винахідливість. Своїм виступом під час презентації та національного представлення викликали захоплення і гучні оплески, отримали безліч компліментів на свою адресу не лише від організаторів, але й від команд-конкурентів.
Міжнародна команда, у складі якої працювала Крижановська Юлія, посіла друге місце. Усі учасники змагань отримали призи і подарунки, які стануть їм в нагоді у справі поглиблення знань з природничих наук та в подорожах. Але головний здобуток – знайомство з особливостями природи інших країн, досвід спілкування з юними колегами-європейцями та нові друзі.
Висловлюємо велику подяку дівчатам за достойне представлення нашої країни та бажаємо нових успіхів і досягнень!

Валентина Роздєльська,
головний спеціаліст Кіровоградського ОУЛМГ