Товариство лісівників України

Новина


12
кві

З теплом до армії: підтримуємо наших захисників на передовій

Чергова партія допомоги від лісівників Столичного лісового офісу відправилася на фронт до наших захисників. Цього разу лісівники сформували «великодній кошик», аби підтримати військових напередодні світлого свята Великодня та висловити їм свою вдячність.
Разом з численними пакунками смаколиків на фронт передали медикаменти, засоби гігієни, інструменти та інші найнеобхідніші речі. Сьогодні допомога вже доставлена на місце призначення. Передав її особисто директор Столичного лісового офісу Віктор Сахнюк, який прибув для обговорення потреби у лісо- та пиломатеріалах на запрошення військових. В рамках поїздки Віктор Сахнюк зустрівся з колегами-лісівниками, котрі виконують бойові завдання у Донецькій області. Хлопці кажуть, що без підтримки колег на передовій дуже важко.
«Від початку повномасштабної війни ми всіляко підтримуємо наших військових та колег-лісівників, котрі найвищою ціною захищають нашу незалежність. Завдяки їм сьогодні ми маємо можливість в родинному колі готуватися до свят. Продовжуємо працювати в тилу та забезпечувати наших захисників усім необхідним», - зазначає Віктор Сахнюк.
З перших днів повномасштабного вторгнення багато лісівників взялися не тільки за волонтерство, а й за зброю. Сьогодні 516 лісівників Столичного лісового офісу мужньо захищають нашу державу.
За цей період лісівники Київщини та Житомирщини для потреб військових передали понад 95 тис. куб м лісопродукції. Це круглі лісоматеріали та пиломатеріали, які надважливі для будівництва укріплень та переправ, а також дрова паливні, які бійці використовують для обігріву бліндажів та зігріваються на блокпостах.
Дякуємо нашим захисникам за щоденне наближення нас до перемоги!