Товариство лісівників України

Новина


17
лют

З теплом до армії: лісівники передали військовим 2 будинки на колесах!

Вже рік триває героїчний супротив нашого народу у війні з росією. І поки наші воїни найвищою ціною захищають гідність, честь і волю України, лісівники забезпечують армію всім необхідним для Перемоги.
Цього разу лісівники Столичного лісового офісу облаштували для наших захисників два будинки на колесах – це переоснащені напівпричепи, утеплені та укріплені дерев’яними плитами. 
Всередині «будиночки»  розділені на 3 умовні кімнати: 
- У першій – робоча зона.
- У другій – кухня з електроплитою, раковиною та столовим приладдям.
- У третій – місце для сну та відпочинку – комфортні двоярусні ліжка для чотирьох бійців.
Всі кімнати забезпечені обігрівачами, генераторами і інтернетом. Цим “будинки” забезпечили Київська обласна державна адміністрація та Вишгородська районна державна адміністрація.
Допомога ЗСУ є одним з напрямків роботи ДП «Ліси України». З початку повномасштабного вторгнення лісівниками Київщини та Житомирщини передали: 
- круглих лісоматеріалів – 33 тисячі 117 кубометрів;  
- дров – 14 тисяч 21 кубометрів; 
- пиломатеріалів – 9 тис 119 кубометрів.“Наш основний обов’язок – зробити в тилу все можливе, щоб забезпечити всім необхідним найкращих синів і дочок, які сьогодні зі зброєю в руках захищають Незалежність України! Ми розуміємо, що кожна одиниця техніки – це вагомий внесок в нашу обороноздатність”, – акцентував директор офісу Віктор Сахнюк. 
З 2014 року на схід прямують гуманітарні вантажі з ліками, москитними сітками, свічками, спецодягом, засобами гігієни, речами та домашніми смаколиками. Зокрема, лісівники Столичного лісового офісу передали 159 одиниць техніки.
 Наближаємо перемогу разом!