Товариство лісівників України

Новина


15
вер

З Днем працівника лісу!

Дорогі лісівники, шановні працівники лісового господарства!

18 вересня, у третю неділю вересня вся лісівнича родина відзначає своє професійне свято -  День працівника лісу. Щоденна буденна праця людей, які працюють десятиліттями, щоб побачити результат своєї праці, заслуговує поваги, розуміння і підтримки суспільства, бо ліс – то життя. Це одна з небагатьох професій, яка покликана підтримувати екологічний баланс на нашій планеті. Без перебільшення.
 Десятий рік поспіль ми відзначаємо цей день у стані війни з російською федерацією і другий рік – у стані страшної повномасштабної війни. 
Лісівники нарівні з іншими побратимами взяли до рук зброю і стали на захист нашої рідної землі. Ми маємо пам’ятати, що вони щохвилини, жертвуючи своїм життям, здоров’ям захищають нашу країну, наші родини, наше небо від рашистської навали. Шана і подяка нашим воїнам. 
На жаль, ми маємо загиблих воїнів-лісівників, які поклали своє життя, виборюючи нашу свободу, нашу незалежність, наше право на життя. 
Низький уклін нашим Героям-лісівникам! Співчуття родинам загиблих Героїв…
 Наша лісівнича родина має і поранених, які потребують підтримки і часто матеріальної допомоги. Ми маємо пам’ятати про це і не залишати їх без нашої підтримки. 
У той час, коли наші воїни – лісівники стоять на захисті нашої землі, лісівники у тилу працюють на нашу перемогу – садять ліс і доглядають насадження, захищаючи ліси від браконьєрів, шкідників, гасячи лісові пожежі. 
Особливо непросто працювати в деокупованих лісах, де на кожному кроці можна натрапити на міну, чи снаряд. Небезпечними залишаються прифронтові і прикордонні території, які чи не щоденно піддаються обстрілам.
Велика подяка лісівникам-волонтерам, які підтримують як своїх колег-лісівників на фронті, так і їхні сім’ї і тих українців, які сьогодні потребують допомоги. 
І все ж, незважаючи на дуже складний воєнний час, ми маємо думати про майбутнє. Сама наша професія того потребує: адже лісівники працюють задля майбутніх поколінь, бо ліс росте майже століття. 
Перемога обов’язково буде за нами! Лісівники, як і всі українці,   повернуться до мирної праці, відбудуються міста і села,  наші діти й онуки будуть жити у мирі.
 Я вірю в те,  що український ліс, який ми сьогодні садимо у надскладних умовах, буде шуміти своїми кронами для дітей і внуків, які виростуть в нашій Україні, а майбутні лісівники, які нині стали студентами різних лісівничих  вишів і коледжів, знають, що професія, яку вони обрали, дуже потрібна нашій державі. 
Дякую всім, хто дбає про український ліс, схиляю голову перед тими, хто віддав своє життя захищаючи нашу землю, сумую разом з родинами загиблих Героїв, дякую кожному, хто наближає нашу Перемогу в тилу!
Кожній лісівничій сім’ї бажаю миру, здоров’я, добрих новин, нашим бійцям на фронті – удачі і успіхів у звільненні України від рашистських окупантів, щоб усі живі і здорові повернулися додому.
Миру і процвітання нашій Україні!
З професійним святом, дорогі лісівники!
Слава Україні! 
 З вірою у нашу Перемогу
 і повагою до кожного лісівника України
 Голова Товариства лісівників України                    Юрій Марчук