Товариство лісівників України

Новина


23
сер

З Днем Незалежності, Україно!

Шановні лісівники, друзі, колеги, всі українці, ті, хто боронить нашу землю від ворога і хто підтримує захисників!  

   31 рік тому, 24-го серпня 1991 року  українці обрали свободу і незалежність. Тоді, у далекому 1991-му здавалося, що незалежність дісталася нам дуже легко, без особливої боротьби. Тоді так думали ми, але не наші вороги.  Війна, розпочата  росією у 2014-му показала, що наш сусід не бажає, щоб українці були вільними і незалежними, а повномасштабна війна, яка триває з 24-го лютого цього року показала всю ниць і підлість росіян і ще раз довела, що українці обрали правильний шлях  - шлях свободи і незалежності.
   Сьогодні наша країна, весь український народ проходить через тяжке випробування: страшну жорстоку війну з ворогом, який хоче забрати нашу волю та свободу і підкорити наш вільнолюбний народ.
   Наша воля до незалежності і свободи сьогодні має дуже високу ціну. На полі бою з рашистською навалою  її виборюють наші захисники.
   Більше 5 тисяч лісівників зі зброєю в руках захищають нашу землю, наших дітей, борються за наше майбутнє.
  Тисячі лісівників і їх сімей допомагають армії, не залишають у біді колег, які постраждали від загарбників, дають притулок біженцям від війни, волонтерять.
  Дякуємо нашим Захисникам, схиляємо голови у скорботі перед тими, хто віддав своє життя, захищаючи нашу країну, нашу землю, нашу свободу, майбутнє наших дітей.
   Долаючи труднощі, відстоюючи незалежність та недоторканість територій, ми розуміємо, що головна цінність та мета обраного нами шляху – це мирне небо, щасливі родини та світле майбутнє.
   Бажаю усім нам Перемоги над окупантом, миру, добробуту, незламної віри в щасливу долю нашої країни!
   Низький уклін героям України, які віддали своє життя за нашу Свободу та Незалежність!
    Слава Україні!

   З вірою у нашу Перемогу  
   Голова Товариства лісівників України                      Юрій Марчук