Товариство лісівників України

Новина


28
чер

З Днем Конституції України!

Двадцять вісім років тому Верховна Рада України від імені українського народу ухвалила Основний закон нашої держави.
Конституція України -  це той визначальний чинник, завдяки якому Україна є державою не лише за назвою, а й за суттю. Безсумнівно, найвищою соціальною цінністю була, є  і залишиться людина, її життя і здоров`я, честь і гідність, безпека і недоторканність. Саме Конституція гарантує демократичні права і свободи людини, незалежність і соборність нашої Вітчизни.
Основний закон нашої держави  увібрав в себе віковий законотворчий досвід українців і волю нашого народу самостійно творити свою волю,  впорядковувати державне життя, реалізовувати невичерпний потенціал нації. У Конституції України задекларовані одвічні ідеали нашої нації, які засвідчують прагнення кожного з нас жити у власній, єдиній і незалежній державі і саме цього нас хочуть позбавити московити, і саме за це ми сьогодні боремося. 
Ми боремося за нашу свободу і волю, за землю без окупантів і колонізаторів. Так воно і буде. Дякуємо нашим Захисникам! Світла пам’ять воїнам, які боролися за нашу землю і нашу державність.
Війна закінчиться нашою Перемогою, запанує мир на нашій землі, ми розбудуємо країну. 
Нехай демократичні засади, що були закріплені нашою конституцією, цим надзвичайно важливим документом, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності буде золотим правилом кожного громадянина нашої держави! Шануймо ідеї та принципи, за якими живе країна, та захищаймо їх разом!
Україна розпочинається з кожного з нас! З Днем Конституції!
   З вірою у нашу Перемогу 
   Голова Товариства лісівників України                   Юрій Марчук