Товариство лісівників України

Новина


28
чер

З Днем Конституції, українці!

Двадцять шість років тому Верховна Рада України ухвалила Основний закон нашої держави.
Конституція України -   це той визначальний чинник, головний закон нашої країни, завдяки якому Україна є державою не лише за назвою, а й за суттю. Безсумнівно, найвищою соціальною цінністю була, є  і залишиться людина, її життя і здоров`я, честь і гідність, безпека і недоторканність. Саме Конституція гарантує демократичні права і свободи людини, незалежність і соборність нашої Вітчизни.
   Основний закон нашої держави  увібрав в себе віковий законотворчий досвід українців і волю нашого народу самостійно творити свою волю,  впорядковувати державне життя, реалізовувати невичерпний потенціал нації. У Конституції України задекларовані одвічні ідеали нашої нації, які засвідчують прагнення кожного з нас жити у власній, єдиній і незалежній державі.
Саме ці ідеали і ці прагнення українців ми сьогодні і захищаємо, саме за це сьогодні борються українці на всіх фронтах, в тому чисті і в ЗСУ, територіальній обороні, в інших підрозділах, у лавах волонтерів і, без перебільшення, кожен українець на своєму місці відстоює право жити у вільній, незалежній, цілісній країні відповідно до прав і свобод, прописаних в нашій Конституції, допомагаючи захисникам боронити українську землю, відстоюючи нашу свободу і незалежність, право жити на своїй Богом даній землі.  
Зараз в лавах Збройних сил України служать 5400 лісівників, вони захищають нашу країну, нашу землю, наших дітей, наше майбутнє.
  Клята війна забрала життя 21 героя – лісівника. Схиляємо голови перед нашими Героями, співчуваємо сім’ям, які втратили  рідних.
  Ми переможемо, сумнівів немає, бо іншого нам не дано – лише перемога!
 З Днем Конституції!
Слава Україні, Слава Героям!

   З повагою і вірою у гашу перемогу
   Голова Товариства лісівників України                   Юрій Марчук