Товариство лісівників України

Новина


13
чер

Втрачаємо кращих...Загинув воїн-лісівник з Шепетівщини Олександр Галицький

Захищаючи територіальну цілісність, суверенітет, незалежність Української держави під загинув воїн-лісівник з Шепетівщини. Внаслідок важкого поранення отриманого на війні загинув працівник лісокомплексу філії «Шепетівське лісове господарство» ДП «Ліси України». – Олександр Галицький.
Олександр народився в с.Вербівці Шепетівського району, та навчався у Вишневецькій школі, яку закінчив в 1995 році. Згодом була строкова військова служба в силах спеціального призначення Національної гвардії України. З 2002 року влився у родину лісівників Шепетівщини.
Завжди справедливий, позитивний, оптимістично налаштований, який пропрацював у галузі понад 20 років. За цей період своєї роботи завоював авторитет серед працівників підрозділу та керівництва, про що свідчать неодноразові нагороди від адміністрації підприємства та обласного керівництва.
Олександр завжди був патріотом не лише підприємства, міста ай країни, тому не задумуючись став на захист України від ворогів.
«Чоловік, що неймовірно кохав дружину, дітей, був гарним сином, душею компанії, веселим, справедливим, чесним, працьовитим та прикладом чоловіка, сина, друга, товариша» - так про Олександра відгукуються колеги.
Це велика втрата для підприємства, яка не залишила жодного працівника байдужим, адже таких відповідальних, авторитетних працівників а головне гарних колег не легко знайти.
Колектив філії «Шепетівське лісове господарство» у скорботі! Висловлюємо співчуття дружині Людмилі, синам Назару та Нестору, мамі Любові Іванівні, родині та друзям.
Вічна памʼять і шана воїну-лісівнику Олександру Галицькому!