Товариство лісівників України
Ш. Руставелі, 9-А, 54
місто Київ, Україна , 01601
+38 (044) 235-23-48

Новина


31
січ

Волинські лісівники в особі Олександра Кватирка отримали відзнаку Федерації Профспілок України «За розвиток соціального партнерства»

Голова Федерації профспілок Волинської області Іванна Дубинка-Філозоф учора, 28 січня, під час підсумкової колегії лісівників вручила начальнику Волинського ОУЛМГ Олександру Кватирку відзнаку Федерації Профспілок України «За розвиток соціального партнерства».
   – Лісівники Волині є прикладом для працівників різних галузей всієї області, – наголосила при цьому Іванна Анатоліївна. – Ви не стоїте на місці, творите нові робочі місця, дбаєте про безпеку своїх працівників на виробництві та їх відпочинок. Несете на своїх плечах велике соціальне навантаження. Підтримуєте громади, допомагаєте школам, садочкам, малозахищеним, сім’ям учасників АТО, захисникам України.
   Голова Федерації профспілок Волинської області особливо схвально відгукнулася про турботу за дітей, добрим словом згадала Лісівничий молодіжний центр і його численні проекти, підтримку діяльності учнівських лісництв.
   – У Федерації Профспілок України є особлива нагорода «За розвиток соціального партнерства», якою ми і хочемо нагородити Олександра Михайловича за дотримання у роботі високих соціальних стандартів та розуміння їх важливості.
  Приймаючи цю відзнаку, Олександр Кватирко акцентував: це нагорода всім лісівникам Волині, які дбають про громади, своїх працівників та молоде покоління.