Товариство лісівників України

Новина


01
кві

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЛІСІВНИКІВ УКРАЇНИ ПОГЛИБЛЮЄ СПІВПРАЦЮ З УЧНІВСЬКИМИ ЛІСНИЦТВАМИ КРАЮ

-Надзвичайно цінуємо нашу співпрацю з освітянами, які займаються зі школярами в учнівських лісництвах, адже саме там діти поєднують свої теоретичні знання з практичних досвідом, закладають фундамент екологічної свідомості і виховується нове покоління небайдужих громадян, які цінують і плекають ліс, - наголосив голова Волинської обласної організації Товариства лісівників України Олександр Рибчинський під час проведення семінару на тему: «Організація діяльності учнівських лісництв та базі закладів освіти і лісогосподарських підприємств», який організував КЗ «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради.
У роботі семінару взяли участь керівники учнівських лісництв, вчителі біології та керівники гуртків еколого-натуралістичного напряму, загалом зареєструвалося майже 130 учасників. Усі вони ділилися власним досягненнями у роботі з юними природолюбами, викликами, які довелося здолати із запровадженням спершу карантинних обмежень, а потім початком Великої війни.
До речі, майже всі вихованці учнівських лісництв Рівненщини активно волонтерять: вони не лише допомагають дорослим у цій роботі, а й самостійно збирають кошти на потреби наших військових, реалізовуючи власні вироби на різноманітних ярмарках. Наприкінці минулого року юні лісівники активно підтримали ініціативу РОО ТЛУ і передали листівки, солодощі, сувеніри для військових, які проходили реабілітацію на Рівненщині.
-Обласна організація Товариства лісівників радо підтримає будь-які нові форми співпраці з учнівськими лісництвами, допоможе і посприяє втіленню нових ідей, адже окрім еколого-просвітницької роботи, такі учнівські об’єднання займають і профорієнтаційною діяльністю, стають першою сходинкою у вихованні майбутніх фахівців галузі лісового господарства, - зауважив Олександр Рибчинський.
Серед іншого він розповів учасникам семінару про останні зміни, які відбулися у структурі лісового господарства, а також діяльності обласної організації Товариства лісівників України, та поділився досвідом співпраці ТЛУ з учнівськими лісництвами на Волині.
Семінару «Організація діяльності учнівських лісництв та базі закладів освіти і лісогосподарських підприємств» - це перший крок на шляху поглиблення співпраці нового «Центру національно-патріотичного виховання та позашкільної освіти» та Волинської обласної організації Товариства лісівників України у еколого-натуралістичному напрямі. У перспективі укладання довгострокової угоди по співпрацю та проведення нових заходів екологічного спрямування із залученням більшої аудиторії.
Пресслужба Волинської ОО ТЛУ