Товариство лісівників України

Новина


18
вер

Воїну-лісівнику Олександру Янку – щира вдячність за захист незалежності та суверенітету держави!

Напередодні дня працівника лісу начальник Центрально-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Сергій Перов, голова Черкаського обласного відділення Товариства лісівників України Наталія Сегеда вручили нагрудний знак «Лісівнику України – за мужність і героїзм» Олександру Янку, головному спеціалісту відділу економіки, фінансів та бухгалтерського обліку Центрально – Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства.
57 – річний лісівник після повномасштабного вторгнення російських окупантів на Українську землю не зміг стояти осторонь і відразу пішов у військкомат. Уже на початку березня 2022 року вступив до лав ЗСУ та боронив Україну у складі 20-го окремого стрілецького батальйону.
Олександр Янко захищав Україну від загарбників ще з 2014 року у славнозвісній 93-ій бригаді. Обороняв Донецький аеропорт, Авдіївку і Піски. У 2016 році звільнився з військової служби за станом здоров’я.
Воїна-лісівника вдома очікували дружина та донька.  Звісно, переживали. Особливо, коли через бойові дії довго не виходив на зв’язок. Але завжди підтримували, намагалися не показувати своєї тривоги, детально інформували його про цивільне життя, домашні справи, улюблену роботу. І Олександру Янку від того було легше на серці. Він беріг спокій рідних, друзів, колег по роботі на передовій.
Бо завжди вірив у силу позитивного мислення, завжди налаштовував бойових побратимів на Перемогу, на все хороше в нашому житті! Адже на війні не може бути місця страху, паніці, невпевненості! Вірить в нашу велику Перемогу, бо захищаємо ми свою рідну землю, державу, свою Незалежність.
Свій військовий обов’язок Олександр Янко виконав з честю, повернувся на улюблену роботу, щоб і надалі працювати та покращувати економіку лісового господарства.
Олександра Янка нагороджено і Почесною Грамотою Президії Центрального Комітету профспілок працівників лісового господарства України.
Щиро дякуємо воїну-лісівнику за захист незалежності та суверенітету держави!