Товариство лісівників України

Новина


14
лют

ВОЇНИ-ЛІСІВНИКИ

27-річний військовий Іван Маціюк – захисник України. До початку повномасштабної війни – лісівник. Майстер лісу Новозборишівського лісництва філії «Володимир-Волинське лісомисливське господарство».
Служити пішов з 26 лютого в місцеву «Роту Охорони», після певного часу в новосформованому стрілецькому батальйоні був відправлений на охорону кордонів з боку Білорусі. 
Тато Івана – Микола Миколайович – теж на фронті. Служить з 2014 року, правда, із вимушеними перервами на лікування та реабілітацію. Свого часу теж працював у лісовій галузі. 
А мама – Валентина Євгенівна – волонтерка. Вона постійно організовує поїздки на фронт та у критичні точки – організовує збір допомоги, доправляє до місць та особисто віддає захисникам все необхідне. 
«Мама – наш янгол-охоронець. І одночасно головний командир та авторитет. На момент повномасштабного вторгнення, бо для нас війна почалася 2014 року, вона єдине, що попросила, аби я не йшов у перший день. Тому моя служба почалася 26 лютого», – ділиться Іван.
І лише молодший брат – Ілля – поки вдома. Йому 12-ть. І його це дуже хвилює, тому що він хоче бути, як тато і старший брат.
«Свою роботу в лісі я дуже люблю. Не можу уявити своє життя весь день у місті, офісі. Мені потрібно бути серед природи, там я вдома. Сподіваюся, що знову працюватиму лісівником, коли повернуся. Але нічого загадувати наперед не буду. Скажу відомою фразою: «Давайте спочатку виграємо войну», – каже військовий-лісівник.
Хобі нашого героя – це пісні. Він співає їх разом із побратимами для підняття морального духу. 
Друзі, це перша історія проєкту “Воїни-лісівники”. Сьогодні кожен сьомий працівник галузі захищає Україну від російської навали. 
Ми дуже пишаємося нашими героями і чекаємо їхнього повернення додому.