Товариство лісівників України

Новина


15
тра

Воїн-лісівник з Вінниччини отримав відзнаку від Головнокомандувача ЗСУ

Володимир Гунька - сортувальник матеріалів та виробів з деревини лісопромислового комплексу філії "Гайсинське лісове господарство". Чоловіка мобілізували у перший день повномасштабного вторгнення, каже, що паніки в нього не було, але, звісно, не уявляв як все буде.
Спочатку був у Територіальній обороні безпосередньо у Вінницькій області, та пізніше перевели у 59 окрему мотопіхотну бригаду імені Якова Гандзюка. 
У складі бригади Володимир захищав Україну на території Миколаївської, Херсонської та Донецької областей. Продовжує воювати і зараз.
За відмінну службу та окремі успішні бої, у яких воїн-лісівник показав високий рівень бойової підготовки, Володимира Гуньку відзначили медаллю "Залізний хрест". Відзнаку отримав особисто від Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Олександра Сирського.
За ці понад 2 роки служби воїн пережив багато і згадує про це неохоче. 
Привітавши нашого воїна з відзнакою, ми запитали, чи можливо у звʼязку з цим дали йому хоч кілька днів відпочити.
"А воювати хто ж буде? Ворог не чекає. Відпочивати будемо, як війну виграємо, дуже сподіваюсь, що зовсім скоро",  - каже Володимир.
Ми вдячні нашому воїну за службу і захист. Кожен солдат щодня докладає надзусиль для того, щоб ми могли жити, працювати, ростити дітей, в той час, як вони поставили своє життя на паузу. 
Це важлива відзнака не лише для нашого лісівника, а й кожного українця! 
"Залізний хрест" - це залізна і непоборима сила нашого воїна лісівника Володимира Гуньки. Пишаємось і завжди будемо підтримувати.
Слава ЗСУ!