Товариство лісівників України

Новина


14
вер

ВОЇН-ЛІСІВНИК ВОЛОДИМИР ЛУГИН

Сьогодні ми відзначаємо День танкових військ ЗСУ. Це день танкових підрозділів, які є грізною силою, що несе жах окупантам. Серед цих воїнів є працівники лісової галузі, які залишили свою роботу в лісництвах, аби стати на захист рідної землі. Серед них – Володимир Лугина, працівник філії «Ємільчинське лісове господарство» ДП «Ліси України».
Володимир присвятив лісовій галузі майже 27 років свого життя. З 1996 року працює трактористом у Королівському лісництві. У 2003 році закінчив Малинський лісотехнічний коледж, здобувши фах майстра лісозаготівель. Проте потім повернувся до улюбленої професії тракториста.
З початком повномасштабного вторгнення стало зрозуміло, що Володимир в перші дні піде до найближчого територіального центру комплектування. Адже останні роки він проходив військові збори у лавах територіальної оборони. Він й особисто говорив: краще піду я воювати, ніж мають дітей брати на війну. 3 березня 2022 року Володимира мобілізували. Він розпочав службу у 1-й окремій бригаді спецпризначення імені Івана Богуна. Наразі перебуває на Лиманському напрямку.
Як розповідає лісівник, його захопленням була техніка. Він любив, щоб у робочому стані були домашній трактор та велосипеди. А зараз доглядає бойову машину, на якій захищає країну – танк Т-72. Постійно слідкує за справністю механізмів та лагодить поломки. Адже від технічного стану машини часто залежать життя екіпажу та успіх бойових операцій. Тож танк для захисників – це надійний бойовий побратим.
У Володимира велика та дружня родина. Разом з дружиною вони виховали трьох чудових доньок, а ще в сім’ї підростає син, який зараз навчається у школі. Усією родиною вони чекають швидкого повернення лісівника додому живим і неушкодженим.