Товариство лісівників України

Новина


06
кві

Воїн-лісівник Віктор Бобик

Справжній оптиміст, життєлюб, відповідальний працівник, чудовий сімʼянин - саме так відгукуються колеги про нашого героя проєкту "Воїни-лісівники" Віктора Бобика.
Віктору - 51 рік. Весь свій трудовий шлях у лісовому господарстві, довжиною у 17 років, Віктор працював у рідному підприємстві "Тульчинське лісомисливське господарство". Починав штабелювальником, потім - майстром з відведення лісосічного фонду. Останні роки працює майстром лісу Шпиківського лісництва.
Віктор досвідчений військовий. Воював у зоні АТО у 2015-2016 роках, захищав Маріуполь. За що був нагороджений відзнакою Президента України "За участь в антитерористичній операції". Тож, коли росія почала повномасштабну війну - не роздумуючи, відразу став на захист України. 
"Кому йти захищати Батьківщину у найважчий час, як не бійцю з вагомим досвідом? Хоча після служби в АТО маю проблеми зі здоровʼям, без жодних сумнівів я пішов воювати знову", - розповідає захисник.
У воїна чудова сімʼя. З дружиною виростили двох доньок, радіють онучці. Віктор дуже енергійний. Крім роботи, сімʼї та господарства, захоплюється спортом. Любить футбол і має гарні досягнення в ньому. Зараз він капітан ветеранської команди міста Тульчин.
Колеги постійно на звʼязку з Віктором, підтримують, допомагають за потреби. "Ми з ним тримаємо телефонний звʼязок, але розмови короткі, всього по 10 секунд. Сказав, що живий, все добре, бʼємо рашистів - і відбій. Часу для розмов там у нього обмаль. А ми тут працюємо, чекаємо його додому, з Перемогою!" - розповідає друг і колега Віктора Сергій Лащенко.
Ми віримо в Україну! Пишаємось нашими захисниками! Віримо, що всі повернуться додому не ушкодженими!