Товариство лісівників України

Новина


20
чер

ВОЇН - ЛІСІВНИК СЕРГІЙ БІЛУХА

Продовжуємо знайомити вас з воїнами-лісівниками, які працюють у Столичному лісовому офісі. Серед них – 39-річний Сергій Білуха, лісоруб Любарського лісництва з Житомирщини, який вже півтора року віддано боронить рідну землю у складі одного з найбільших підрозділів ракетних військ та артилерії ЗСУ.
Його довоєнні навички стали його невід'ємною зброєю на фронті. Досвід лісоруба дав йому унікальну перевагу, адже він вміє швидко оцінювати та адаптувати навколишнє середовище для підготовки неприступних оборонних рядів, влаштування окопів, бліндажів та їх маскування. Все те, що необхідно для збереження життя хлопців, так і захисту техніки, зокрема переданої міжнародними партнерами.
Наш воїн підкреслює, що успіх будь-якої операції залежить від швидкості доставки озброєння та оперативного ремонту, часу на якого зазвичай обмаль.
Неодноразово ставав свідком найжорстокіших обстрілів по позиціях своїх побратимів, де, як говорить Сергій, щодня розмежовується життя і смерть. Багаторазово опинявся під безжальним дощем куль і мінометних ударів, оскільки росіяни ніколи не шкодували ані снарядів, ані власних солдатів.
Дякуємо усім лісівникам, які на своїх плечах тримають найбільший тягар війни та наближають нашу перемогу!