Товариство лісівників України

Новина


06
кві

Воїн-лісівник Олександр Фінчук

Олександр Фінчук – з лісівничої династії. До того, як піти захищати країну, працював старшим майстром з відводів Клеванської лісогосподарської дільниці нинішньої філії «Костопільське лісове господарство». Каже, не уявляє свого життя без лісу, тому як тільки настане наша перемога, одразу повернеться на роботу.
«Мій тато Володимир працював старшим майстром, прадід Талемон також в лісовому господарстві. Я вже теж 20 років у галузі. Розпочинав лісорубом. Був майстром лісу, старшим майстром, помічником. Колись в дитинстві мріяв стати військовим. Але не думав, що ця моя мрія здійсниться таким чином», – розповідає про себе.
Перший раз Олександр пішов на захист країни  в 2014-му. Потім повернувся до звичної роботи. Зараз знову на фронті. Виконує бойові завдання на Запорізькому напрямку.
«Тут я ще більше переконався в тому, яка сильна корпоративна підтримка у нашій галузі. Ми завжди можемо сподіватися на допомогу. Нещодавно наш підрозділ отримав для забезпечення спостереження з повітря  потужний дрон. Все відбулося оперативно. Практично за кілька днів, як звернувся з проханням на сторінку Поліського лісового офісу. Зреагував особисто директор Олександр Кватирко, колектив нашого підприємства, долучилися рідні, знайомі. Все придбали, доставили нам. Це ж не тільки матеріально-технічна підтримка. Таке додає нам і морально-бойового духу. Що дуже потрібно. Адже, як би там не було, навіть при тому, що наші військові дуже вмотивовані, іноді відчувається втома. Буває відчуття зневіри. Ми ж усі живі люди. А в таких ситуаціях одразу розумієш – ми всі разом, все подолаємо і скоро приберемо той непотріб з нашої землі».