Товариство лісівників України

Новина


22
чер

Вітаємо з 90-літтям Івана Федоровича Золотарьова

  Президія Товариства лісівників України вітає  Івана Федоровича Золотарьова 
з - 90-річчям від Дня народження!

Бажаємо, щоб доля завжди і всюди була щедрою для Вас, щоб оминали прикрощі та негаразди. Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами та  теплом людських відносин, мрії втілюються в життя і приносять радість та задоволення. Міцного здоров'я Вам, родинного затишку, щастя,  добра і, звичайно, Перемоги і миру!!
  Від імені Президії ТЛУ , з повагою,
Голова Товариства лісівників України                                             Юрій Марчук
 
Цікаве, насичене і непросте життя прожив Іван Федорович Золотарьов. Народився 21 червня 1933 року у багатодітній сім’ї колгоспника. Родина проживала у селі Гвазда Бутирлинівського району Вороніжської області.
Дитинство припало на суворі роки  війни. Як і  всі діти війни, вчився у школі та одночасно працював у колгоспі. Є учасником трудового фронту.
У степовій частині держави були започатковані лісозахисні станції,  у масовому порядку здійснювалися посадки полезахисних насаджень.  Професія лісовода стала актуальною та престижною. І для Івана Золотарьова вона стала доленосною. У 1950 році юнак поступив на навчання до Хреновського лісового технікуму. 
У 1953 році після успішного закінчення технікуму був направлений  на роботу до Алтайського краю. Без відриву від виробництва у 1961 році закінчив Красноярський лісотехнічний інститут за спеціальністю „Лісове господарство”, здобув кваліфікацію інженера лісового господарства. 
Протягом 1953 – 1962 рр пройшов етапи професійного становлення на посадах помічника лісничого, інженера лісового господарства, головного лісничого, директора міжобласної контрольної станції лісового насіння, директора лісового господарства.
У березні 1962 року був переведений у Харківську область. Працював спочатку головним лісничим, а згодом – директором  Красноградського держлісгоспу. За 10 років напруженої роботи на Харківщині під керівництвом І. Ф. Золотарьова  у Красноградському лісгоспі було створено  нових лісових насаджень на площі понад 10 тис. га.
У травні 1973 року  був призначений на посаду начальника Одеського обласного управління лісового господарства. Очолював лісогосподарську галузь Одещини майже 23 роки.
 Під керівництвом  І. Ф. Золотарьова з урахуванням специфіки регіону сформована сучасна система лісової галузі області, створені державні підприємства лісового господарства.  На площі 100 тис га посаджені нові ліси.
 Протягом всієї своєї трудової діяльності  Іван Федорович Золотарьов першочергову увагу приділяв  створенню нових лісів, раціональному використанню лісосировинних ресурсів, забезпеченню соціального захисту працівників. Впроваджував цілеспрямовану політику з підвищення ефективності лісопромислового виробництва. 
Виховав плеяду досвідчених кадрових спеціалістів галузі.
Протягом своєї трудової діяльності І. Ф. Золотарьов неодноразово обирався депутатом місцевих та обласних рад. Свою депутатську діяльність завжди спрямовував на вирішення нагальних питань галузі та лісівників.
За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток лісового господарства Іван Федорович Золотарьов нагороджений численними державними та відомчими нагородами. У 1988 році присвоєне звання „Заслужений лісівник України”.