Товариство лісівників України

Новина


27
жов

Вітаємо Володимира Степановича Андрусишина з 85-річчям

28 жовтня святкує свій 85-й День народження ветеран лісового господарства Андрусишин Володимир Степанович - людина, яка все своє трудове життя присвятила роботі у лісовому господарству.
Володимир Степанович Андрусишин народився на Тернопільщині у 1938 році, в  с. Улашківці Чортківського району в сім’ї лісника. Мабуть, професія батька Андрусишина Степана Олексійовича вплинула і на вибір сина. 
Після закінчення середньої школи Володимир Степанович поїхав навчатися  до Чорноліської лісної школи, що на Кіровоградщині, трудову діяльність розпочав об’їздчиком у Вовківському лісництві Чорноліського лісгоспзагу, Далі – служба в армії, після якої – навчання у Львівському лісотехнічному інституті. Після закінчення інституту у 1965 році поїхав працювати на батьківщину помічником лісничого, лісничим  Чортківського лісгоспзагу.
З  1971 – по 1979 рр. - робота у Київському обласному управлінні лісового господарства  на посадах міжрайонного інженера – лісопатолога старшого інженера лісового господарства, начальника відділу лісового господарства.
З серпня 1979 року по 2000 рік – робота у Міністерстві лісового господарства України, Державному комітеті лісового господарства на посадах начальника управління лісового господарства, начальника головного управління лісового господарства Міністерства лісового господарства України, де пропрацював до пенсії державного службовця. 
У 1990-му році була створена громадська організація Товариство лісівників України і Володимир Степанович Андрусишин відтоді став заступником голови ТЛУ. До виходу на пенсію у 2000-му році на основній роботі посаду заступника Володимир Степанович обіймав на громадських засадах. 
З 1 лютого 2000 року по 2012 роки  Володимир Степанович - заступник Голови Товариства лісівників України.
Володимр Степанович Андрусишин  - справжній фахівець своєї справи, у якого завжди можна отримати пораду, відчути підтримку.  І хоча він не один рік на заслуженому відпочинку, його учні, колеги завжди згадують цого добрими словами. 
Шановний Володимире Степановичу, щиро вітаємо Вас з  гарним ювілеєм, Здоров’я Вам і Вашим близьким, добрих новин, тепла рідних сердець, мирного неба на нашою країною! 
Щиро, від імені Президії ТЛУ 
Голова Товариства лісівників України Юрій Марчук