Товариство лісівників України

Новина


15
вер

Вітаємо переможців конкурсу ТЛУ "Краще лісництво 2023"

Конкурс на краще лісництво Товариством лісівників України був започаткований ще на початку створення нашої громадської організації. Проводився він щороку, аби визначити краще лісництво України, підтримати творчі ініціативи працівників державних лісогосподарських підприємств, які спрямовані на збереження, розширене відтворення, покращення стану лісів, ефективне виконання функцій покладених на лісництво, як структурний підрозділ державного лісогосподарського підприємства.
Минулого року вперше за кілька десятиліть через повномасштабну війну, конкурс не проводився, та і в цьому році, довго вагалися, чи варто в умовах війни оголошувати проведення цього конкурсу, адже багато лісгоспів, лісництв перебувають в окупації, або тільки деокуповані, багато лісогосподарських підприємств зазнали руйнувань, і, звичайно, всі їхні зусилля сьогодні направлені на відновлення, розмінування лісів. 
Але ми наважилися оголосити конкурс для тих лісництв, які не зазнали руйнувань внаслідок бойових дій, які виконують свою лісівничу роботу у  відносно нормальних умовах, вирощують ліс, мають можливість підтримувати наших захисників і представляти свої досягнення. Ми віримо в те, що наступного року всі наші землі, всі наші ліси будуть звільнені від загарбників, наші підприємства запрацюють, відновляться, наші воїни-лісівники повернуться до своєї мирної справи – ростити ліси. 
Отже, на другий всеукраїнський етап конкурсу за підсумками роботи лісництв у 2021 – 2022  роках було подано 7 лісництв  філій ДП «Ліси України», які були представлені  Волинською, Вінницькою,  Львівською, Рівненською,  Харківською,  Черкаською  та Чернівецькою обласними організаціями Товариства лісівників України.
Конкурсна комісія розглянула отримані конкурсні матеріали і  визначила  переможців:

Перше місцеКіверцівське  лісництво філії «Ківерцівське лісове господарство»  ДП «Ліси України» (Волинська обл.);


Друге місце – Березнівське  лісництво
філії «Березнівське  лісове господарство» ДП «Ліси України» (Рівненська обл.);


Третє місце – Ломачинецьке  лісництво філії «Сокирянське  лісове господарство» ДП «Ліси України» (Чернівецька обл.)

Вітаємо переможців конкурсу ТЛУ "На краще лісництво-2023", бажаємо нових досягнень у справі створення нових лісів у мирній вільній незалежній країні.