Товариство лісівників України
Ш. Руставелі, 9-А, 54
місто Київ, Україна , 01601
+38 (044) 235-23-48

Новина


21
сер

Віктор САХНЮК: «Підтримка учасників АТО, які працюють в наших лісгоспах, буде адресною і ще більш вагомою»

Начальник Чернівецького обласного управління лісомисливського господарства Віктор Сахнюк зініціював робочу зустріч з працівниками лісогосподарських підприємств області, які виконували свій патріотичний обов’язок на сході України, беручи участь у антитерористичній операції.
    На захист територіальної цілісності України з перших хвиль мобілізації стали 35 працівників лісгоспів, підпорядкованих ЧОУЛМГ. Переважна більшість з них захищали Україну на передовій, безпосередньо у зоні бойових дій. 
  Зустріч відбулася 17 серпня у ДП «Берегометське ЛМГ». Її мета – поспілкуватися у дружньому колі, окреслити проблемні питання, які хвилюють наших учасників АТО, та визначити конкретні кроки їх вирішення. 
Оскільки берегометські лісівники започаткували і успішно реалізують програму відпочинкової реабілітації воїнів АТО у лісових угіддях БДЛМГ, на базі оздоровчих комплексів лісництв, зустріч розпочалася саме з презентації діяльності лісового, гірського туризму, демонстрації фільму про даний напрямок роботи та з короткої інформації про забезпечення воїнів АТО та їх сімей відпочинково-оздоровчою послугою.
  Згодом Віктор Сахнюк охарактеризував тези зустрічі з колегами –учасниками АТО, зупинився на важливих питаннях, зокрема: забезпечення їх паливними нормами, будматеріалами. Запропонував усіляку підтримку у першочерговості проходження курсів підвищення кваліфікації, кадрового росту і навчання за фахом. Начальник ЧОУЛМГ запевнив, що підтримка буде вагома і адресна.
«Ми хочемо почути вас, дорогі учасники АТО, поговорити про ваші проблеми і головне знайти і окреслити шляхи їх вирішення, – наголосив Віктор Сахнюк. – Повірте, що кожен на своєму рівні буде допомагати вам. Адже ми єдиний трудовий колектив лісівників Буковини», – наголосив керівник лісової галузі Чернівецької області.
  Звернулися зі словами поваги і вдячності до присутніх також директор ДП «Берегометське ЛМГ» Руслан Максимчук, головний лісничий Путильського лісгоспу Михайло Юрбаш, головний лісничий ДП «Новоселицьке ДСЛ АПК» Юрій Дупчак та капітан Вижницького РВК Олександр Матіящук.
    Воїни АТО не були мовчазними і піднімали важливі питання, серед яких виділення органами місцевого самоврядування земельних ділянок, оздоровчо-санаторне лікування, відпочинок на морі та багато іншого. Віктор Сахнюк відразу надавав вичерпні відповіді, а що стосується відпочинку, то кожен працівник учасник АТО вже має право і можливість відпочити на території лісових угідь Берегометського ДЛМГ в затишних будиночках лісника.
    Робоча зустріч завершилася відповідними домовленостями про якісну співпрацю, результатом якої стане ще краще відношення і підтримка тих, хто стояв і завжди стоятиме на захисті нашої держави