Товариство лісівників України

Новина


30
бер

Відійшов у вічність Микола Михайлович Бігула

Президія Товариства лісівників України висловлює щирі співчуття рідним та близьким Миколи Михайловича Бігули, ветерана лісового господарства, професіонала своєї справи, який все своє життя присвятив роботі у лісовій галузі.
   Велика втрата у лісівничій сім'ї Житомирщини – відійшов у вічність лісівник за покликом серця та професіонал своєї справи. Все життя він присвятив роботі у лісовій галузі.
   Свої знання і вміння втілював у лісогосподарське виробництво на посадах техніка – лісовода, головного лісничого Баранівського лісгоспзагу, директора‚ заступника директора Новоград-Волинського лісгоспзагу, головного інженера та заступника начальника Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства. Стежками батька пішли і обидва його сини  Сергій Миколайович та Микола Миколайович – обоє трудяться в Житомирському лісгоспі.
   У cерцях кожного Микола Михайлович зaлишитьcя принциповою й чуйною людиною, мудрим та далекоглядним керівником, який віддaно cлужив ліcівничій cпрaві.
   Тож колективи Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства, державних лісогосподарських підприємств області висловлюють щирі співчуття рідним та близьким покійного.
   Світла пам’ять про Миколу Михайловича назавжди збережеться серед лісівників Житомирщини.