Товариство лісівників України

Новина


24
гру

Відбулося підсумкове засідання розширеної колегії Державного агентства лісових ресурсів України

Завідувачка Сектору міжнародних відносин, науки та зв’язків із громадськістю Любов Полякова доповіла про підсумки проведення громадської акції «Створюємо ліси разом» у рамках програми Президента “Зелена країна”.

З новими правилами роботи в  державній системі електронного обліку деревини ознайомив заступник Голови з питань цифрового розвитку Віктор Смаль.

Про результати роботи підрозділів внутрішнього аудиту Держлісагентства за 2021 рік доповіла завідувачка Сектору внутрішнього аудиту Ірина Петрова.

Начальник юридичного Відділу Віталій Дудка розповів про стан підготовки проектів нормативно-правових актів із питань ведення лісового та мисливського господарства у 2021 році.

Із доповіддю про стан військового обліку та бронювання військовозобов’язаних на підприємствах, установах та організаціях галузі виступив завідувач Сектору мобілізаційної роботи Ігор Перетятко.

Ректор Державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України» повідомив про заплановану співпрацю університету з підприємствами, установами та організаціями, що належать до сфери управління Держлісагентства.

Про колегію Державного агентства лісових ресурсів України доповіла начальниця Відділу з персоналу, секретарка колегії Алла Святецька.