Товариство лісівників України

Новина


30
тра

Від початку року на потреби військових Подільський лісовий офіс передав вже 4,5 тисячі кубометрів деревини

Продовжуємо підтримувати українських захисників і відправляємо на фронт лісопродукцію для укріплення позицій, будівництва бліндажів та інших оборонних споруд. ДП «Ліси України» за останні два роки вдалося налагодити безперебійні поставки деревини Збройним силам України. У цьому процесі бере участь кожна наша філія.
«Ми реагує на всі запити від військових частин і намагаємося у найкоротші терміни відвантажити деревину. Усвідомлюємо, що від цього у першу чергу залежить життя наших воїнів. Завдяки лісу із Буковини, Тернопільщини та Хмельниччини укріплюємо наш Схід та Південь. Зокрема цьогоріч вагони із нашою лісопродукцією найчастіше їхали у Харківську, Запорізьку та Херсонську області», - каже директор Подільського лісового офісу Василь Гончар.
Нарощуємо темпи. Якщо за 2023 рік наші філії передали військовим 5531 м3 лісопродукції, то лише за 5 місяців цього року Подільський лісовий офіс безплатно відвантажив 4534 м3 деревини круглої та дров на суму у понад 8,3 мільйонів гривень. Цифри по областях:
- Хмельницька область – 2100 м3
- Тернопільська область – 967 м3
- Чернівецька область  - 1467 м3
Серед лідерів - «Шепетівське лісове господарство», «Славутське лісове господарство», «Чортківське лісове господарство», а також «Берегометське лісомисливське господарство».
Заготівля лісопродукції, доставка із верхніх складів та завантаження деревини у вагони – усі ці процеси у ході вилучення деревини теж оплачує підприємство.