Товариство лісівників України

Новина


21
бер

Велика втрата для коледжу - передчасно відійшов у вічнсть Роман Сендзюк

Лубенський лісотехнічний фаховий коледж із сумом повідомляє, що 21 березня 2022 року на 61 році передчасно пішов із життя директор коледжу, кандидат сільськогосподарських наук, Заслужений лісівник України, Відмінник освіти України, Відмінник лісового господарства України Сендзюк Роман Васильович.
Народився Роман Васильович 24 листопада 1961 року в с. Улашківці, Чортківського району Тернопільської області. Після закінчення Сторожинецького лісового технікуму навчався в Українській сільськогосподарській академії, яку закінчив з відзнакою у 1986 році. Працював помічником лісничого, з 10 грудня 1986 року - на викладацькій роботі у Лубенському лісному технікумі – заступник директора з виховної роботи, заступник директора з навчальної роботи. З 29 березня 2000 року очолив навчальний заклад та одночасно був директором Лубенського держлісгоспу. Неодноразово обирався депутатом Лубенської міської Ради.

Більше 35 років свого життя Роман Сендзюк присвятив справі підготовки фахівців для лісогосподарської галузі. Висока педагогічна і методична майстерність поєднувалася з вимогливістю до себе та студентів і великою любов’ю до своєї професії, що були характерними рисами його багаторічної праці.

Це надзвичайно велика втрата для студентського та педагогічного колективу та тисяч випускників нашого навчального закладу.

Світла пам’ять про Романа Васильовича назавжди залишиться в серцях колег та тисяч випускників навчального закладу.

Прощання відбудеться о 14-00 22 березня на території коледжу

Педагогічний колектив та профком коледжу
 Президія Товариства лісівників України висловлює співчуття рідним та близьким Романа Васильовича.
Світла пам'ять про світлу людину залишиться в серцях рідних, друзів, колег, учнів...