Товариство лісівників України

Новина


06
гру

В День Збройних Сил України Спілка воїнів-лісівників відправляє допомогу нашим воїнам

Спілка воїнів лісівників доставить підшефній 71 окремій єгерській бригаді Десантно-штурмових військ ЗС України 10 розвідувальних Мавіків та 15 тисяч грілок для ніг.
   Це вже наступна передача в рамках другого пакету допомоги від працівників ДП “Ліси України” 71-й окремій єгерській бригаді. До збору коштів долучилися тисячу працівників і Спілка воїнів-лісівників допомогла в організації закупівель. Зараз весь докуплений вантаж на сумму 2,5 млн гривень виїжджає на передову.
   Одна з найбільших та постійних потреб наших військових - дрони. Вони допомагають визначити точне місце розташування противника, а наша артилерія вже попрацює, як слід. Тому десять квадрокоптерів Mavic 3T зможуть  виконувати картографічне сканування місцевості в будь-який час доби завдяки камері з чіткою роздільною здатністю.
   Подбали і про те, аби у таку зимову погоду нашим бійцям було не холодно. Тому 15 тисяч грілок для ніг забезпечать воїнам необхідне тепло у морозну погоду. 
   Разом з цим, веземо від філії "Коростенське Лісомисливське Господарство" кілька десятків ящиків з окопними свічками. Такі свічки не тільки освітлюють приміщення, а і зігрівають. Такий виріб можна застосувати і в побуті - підігріти чай та їжу, висушити одяг та ін. Можуть горіти до 7 годин.
   До Спілки воїнів-лісівників також звернулись представники Товариство лісівників України аби ми допомогли доставити спальні мішки 71-й окремій єгерській бригаді на суму 50 тисяч гривень. Їх збирали як лісівники, так і студенти та вчителі, які є представниками Товариства. Спальний мішок захистить бійця від холоду і вітру, допоможе відновити сили перед виконанням бойового завдання. Вони виїжджають разом з нашою допомогою.
   Нагадаємо, з початку війни державні лісові господарства надали ЗСУ допомоги на суму понад 1,2 млрд гривень. Більше 800 одиниць техніки передано військовим. Цього року на суму майже 50 мільйонів гривень передали 5 пікапів, 4 вантажівки, 2 автобуси та паливозаправник для 43 окрема механізована бригада. 
   До збору коштів долучаються і співробітники підприємства. Так  для 71-ї бригади за осінь передали два пакети допомоги. В перший увійшли 56 квадрокоптерів, 40 приладів нічного бачення, зарядні станції, акумулятори та амуніція. Минулого разу вже відповідаючи на нову потребу відвезли  10 квадрокоптерів, 65 радіостанцій різних типів, 15 тисяч грілок для рук та продукти харчування і наступна частина цієї допомоги поїде зараз. 
   Минулого разу голова Спілки воїнів-лісівників Володимир Ковальчук  відвіз на фронт першу допомогу зібрану працівниками підприємства для 43-ї окремої механізованої бригади. Загалом це були засоби для відстеження активності ворога та її протидії. Зокрема, це 20 детекторів дронів, 10 засобів протидії FPV дронам, 12 глушилок, комплект для радіомоніторингу та телескопічні щогли. Разом з цією технікою поїхали комплектуючі, монітори, Старлінки та генератори для роботи в польових умовах.
   Ми щиро дякуємо кожному працівнику та тим, хто долучається до такої важливої справи, як збори для наших військових. Вже закрили чимало їхніх потреб. Допомагатимемо їм і надалі, адже отримуємо нові запити. Хлопці на передовій в неймовірно важких умовах виборюють право на мирне і спокійне життя на своїй землі!