Товариство лісівників України

Новина


27
гру

УВАГА! Опублікована нова редакція стандарту лісоуправління

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання реформування управління лісової галузі» від 7 вересня 2022 р. № 1003 утворене єдине державне спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Ліси України». Державні лісогосподарські підприємства, підпорядковані ДАЛРУ, ліквідовуються шляхом приєднання до ДП «Ліси України» та набувають статусу філій цього підприємства.
Такі зміни законодавства зумовили необхідність виконання процедури «оновлення стандарту в стислі терміни, які стосуються зміни у національних законах і нормативних актах, що впливають на відповідність вимогам PEFC International» та внесення змін і доповнень до стандарту UA SFM ST 02 Стале лісоуправління. Загальні положення а також до пов’язаних стандартів.
Внесені зміни дозволяють органам з сертифікації сертифікувати як безпосередньо юридичну особу так і її філії, представництва, відділення чи інші відокремлені підрозділи.
26 грудня опубліковані нові редакції документів:
UA SFM ST 02 Стале лісоуправління. Загальні положення
UA SFM ST 03 Групова сертифікація лісоуправління. Вимоги
UA SFM TD 07 Нормативно-методична база Національної Системи Лісової Добровільної Сертифікації.
Нові редакції цих документів від 26 грудня 2022 р.  cкасовують та замінюють попередні редакції.  
Нові редакції документів UA SFM ST 02, UA SFM ST 03, UA SFM TD 07 розмішені на нашому сайті http://woodcertification.com.ua/за посиланнями у розділі "Події".