Товариство лісівників України

Новина


05
жов

Укрдержліспроект відновлюється після воєнних дій завдяки підтримці колег-лісівників, але для відновлення матеріально-технічної бази підприємства потрібні кошти

ВО Укрдержліспроект є найважливішим об'єднанням для функціонування підприємств лісової галузі. Об’єднання забезпечує органи влади та лісокористувачів інформацією про сучасний стан лісів, лісові ресурси, якісні і кількісні зміни, що відбуваються в лісовому фонді, здійснює прогнозування цих змін, розробляє комплекс заходів щодо відтворення, охорони і захисту лісів та проводить національну інвентаризацію лісів України.
Бойовими діями в березні 2022 року  м. Ірпінь внаслідок російської агресії підприємство зазнало значних руйнувань та втрат приміщень виробничої будівлі, гуртожитків, комп’ютерної техніки, автомобілів, лісовпорядних приладів. Площа повністю зруйнованої будівлі та гуртожитку становить  майже 1800 м2. Під час окупації міста з автогосподарства об’єднання було викрадено 25 машин.  
На сьогоднішній день  здійснені роботи з демонтажу та відновленню  даху, проводиться реконструкція будівлі та приміщень об’єднання. Відновлено  близько 1000 м2 даху, монтується система опалення та заміна віконних блоків у будівлі. За даний період отримано допомоги від Товариства лісівників України в розмірі 600 тис.грн і закуплено комп’ютерну техніку, яка вже використовується в роботі. Надано допомоги від лісогосподарських підприємств у вигляді пиломатеріалів, комп’ютерної техніки та іншої допомоги  у розмірі близько 1,5 млн.грн.  
Допомога звідусіль, від наших колег-лісівників, лісівників з Чехії, Німеччини та інших країн, від небайдужих людей продовжує надходити до нас у складний час. 
Але ми маємо ще багато викликів та завдань, попереду дуже багато роботи, ми і надалі сподіваємося на вашу подальшу допомогу та підтримку. Залишилося невирішене питання  стосовно гуртожитку нашого об’єднання, яке повністю згоріло в наслідок російської агресії.  
Із великою вдячністю ми приймаємо від вас допомогу і окремо дякуємо кожному, хто і надалі долучиться до збору коштів. 
Не зважаючи на всі труднощі продовжуємо виконувати свою роботу та підтримувати українське лісове господарство. 
Працюємо разом! 
Перемагаємо разом!