Товариство лісівників України

Новина


27
чер

У Лісівничому молодіжному центрі, що працює на базі Воротнівського лісництва філії «Ківерцівське лісове господарство» ДП "Ліси України" відбувся обласний зліт учнівських лісництв

Понад 100 учасників, представники 20 шкільних лісництв Волині, розповіли про свої досягнення та змагалися у багатьох видах.
Переможці - Скулинське учнівське лісництво, яким опікується філія «Ковельське лісове господарство». 
Юні лісівники впевнено довели свою першість. 
А під час відкриття учасників заходу привітали запрошені гості та їхні наставники, серед яких - заступник голови обласної ради Юрій Поліщук, заступник начальника Північно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Борис Балеляс, голова обласної організації Товариства лісівників України Олександр Рибчинський, директор Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Валентина Остапчук. 
Юрій Поліщук зазначив той факт, що діти, які відвідують заняття у шкільних лісництвах, в майбутньому найчастіше обирають пов’язану із цим професію.
«Незважаючи на страшну війну, позашкільна екологічна освіта залишається на високому рівні. 
Ліс, крім багатьох важливих статусів і факторів, то ціла культура покалінь. Дуже важливо її берегти. Тому ми завжди будемо приділяти роботі з дітьми максимально уваги», - наголосив Олександр Рибчинський. 
Після урочистостей були захисти науково-дослідницьких робіт, виступи екологічних театрів та семінар для керівників шкільних лісництв. 
Відбулася і традиційна для Воротнева екскурсія. Керівник Лісівничого молодіжного центру Валентина Юхимчук розповіла про те, чим живе місцевий ліс та чому він дуже важливий для науки.
Також в рамках заходу тривала виставка лісових картин, створена відомими художниками - родиною Рубанів.