Товариство лісівників України

Новина


18
січ

У ДП "Ліси України" буде сформована наглядова рада, що забезпечить незалежність та ефективність управління компанією

Майбутню корпоратизацію підприємства та підтримку трансформації з боку міжнародних експертів обговорили з Juhani Grossmann та його колегами з Basel Institute on Governance.
Корпоратизація передбачає не лише перехід «Лісів України» на міжнародні стандарти управління та фінансової звітності (IFRS). Планується продовження реформування структури компанії, посилення управлінської вертикалі, скорочення зайвих управлінських ланок, оптимізація адміністративного апарату.
Ми також активно рухаємося в напрямку відкритості та прозорості всіх процесів. 
Минулого місяця – вперше відкриті дані про середньозважені ціни для бізнесу. У січні – відкритий графік відводів ділянок по всіх філіях підприємства (екологи можуть долучатися до роботи спеціалізованих ланок та контролювати дотримання процедури). 
Створена система кадрового резерву, призначення керівників філій відбувається через відкритий кадровий конкурс.
У найближчий час планується запровадження ERP-системи. Зможемо в онлайн режимі моніторити, контролювати та планувати бізнес-процеси. 
Торік компанія повністю закрила власні переробні потужності. Цього року продовжимо активно позбуватись непрофільних, збиткових активів, що не лише збільшить рентабельність компанії, але й суттєво зменшить корупційні ризики.
Вдячний колегам з Базельського інституту за готовність надати нам експертну підтримку у проведенні трансформації підприємства та протидії корупції. Принципова угода про співпрацю досягнута. Наші команди продовжать консультації, щоб визначити рамки спільних проєктів.