Товариство лісівників України

Новина


15
кві

У День довкілля на Харківщині лісівники озеленювали населені пункти та соціальні заклади

Нині Харківщина продовжує зазнавати постійних обстрілів зі сторони росії, від яких потерпають не лише населені пункти, а й природа. Для збереження довкілля лісівники відновлюють та створюють нові ліси, озеленюють території громад та дбають про чистоту на території лісових масивах, які не заміновані.
Напередодні дня довкілля працівники Чугуєво-Бабачанського лісового господарства завітали до Центру соціальної реабілітації "Шанс" у Чугуєві, де разом із дітками та їх батьками, працівниками закладу висадили на території центру сосну кримську та туї. Єднання з природою, висаджування власними руками дерев – важливий процес у реабілітації дітей, тому сьогоднішній захід приніс одразу подвійну користь.
Також чугуївські лісівники відвідали й Кочетоцьку санаторну школу. Там разом із працівниками закладу створили "живу" огорожу із туй, ялівців, самшиту та барбарису у східній частині шкільного парку.  
У Нововодолазькій громаді працівники Рокитянського лісництва Жовтневої філії разом з органами місцевого самоврядування озеленили територію Рокитянського старостату, посадили дерева і кущі на території лісництва із вихованцями Шелестівського ліцею. А на подвір'ї Харківської спеціалізованої школи  № 93, тепер ростуть сосни та берізки від лісівників Бабаївського лісництва. 
Уже традиційно працівники Жовтневого лісового господарства подбали й про рекреаційний пункт  "Сковородинська криниця" у Бабаївському лісництві неподалік Харкова.  Це джерело назване на честь видатного українського мислителя Григорія Сковороди, який, за легендою, став його першовідкривачем. Філософ часто гуляв Бабаївським лісом, це було одне з його улюблених місць. Це й не дивно, адже у цих краях неймовірно гарна природа. Лісівники постійно дбають про цей туристичний об'єкт і сьогодні разом із вихованцями Бабаївського шкільного лісництва та представниками місцевої влади доповнили це місце молоденькими модринами та самшитом. 
Хай посаджені дерева та кущі ростуть та радують своїм затишком усіх  місцевих мешканців та туристів.