Товариство лісівників України

Новина


28
січ

Турбота про птахів лісівниками Ізяславщини

Зимова пора для диких птахів складний період в їх житті. Морозна погода та сніговий покрив практично позбавляють птахів самостійно добувати собі їжу. Зима, така пора року, коли пернаті найбільше потребують нашої допомоги, щоб вижити в найважчі часи. Під час суворої зимової погоди птахи можуть втратити доступ до їжі, і можуть досить швидко померти від голоду.
Сам по собі холод не такий небезпечний, як його поєднання зі снігом, який перекриваєш шлях до їжі. Така погода для птахів – дуже несприятлива, і саме в такі періоди відзначається найбільша смертність серед пернатих. В такий період наша допомога у вигляді підгодівлі стане дуже доречною. Регулярна підгодівля птахів у складний для них час допоможе диким пташкам.  Працівники державної лісової охорони ДП «Ізяславський лісгосп» в кожному лісництві проводять підгодівлю диких птахів.
Велика кількість білих лебедів оселилась в угіддях Плужненського лісництва, яке межує з водоймою Хмельницької АЕС.
Щозими лебеді селяться, на водяному плесі, яке не замерзає взимку, вірять що люди захистять їх від голоду та холоду. Зачувши людську мову, білі лебеді-красені пливуть до берега, бо знають, там їх чекають кукурудзяна та пшенична смакота, якою пригощають  лісівники Ізяславщини.