Товариство лісівників України

Новина


26
бер

Трагічна новина для лісівників – загинув Юрій Школьник, лісник філії «Поліське лісове господарство»

Сьогодні ми отримали чергову трагічну новину з фронту – загинув 47-річний Юрій Школьник, лісник філії «Поліське лісове господарство».
Значну частину свого життєвого шляху він присвятив роботі у лісовому господарстві Київщини, пропрацювавши там понад 11 років.
«Завжди дивувався його витривалості та працьовитості. Юрій ніколи не цурався важкої роботи, навіть найвіддаленіші куточки лісу були йому не страшні. Він володів усіма знаннями про ліс і вмів передавати їх молодшим колегам», – розповідає один з його колег.
У 2014-2015 роках перебував у зоні антитерористичної операції на Донбасі. Виконував завдання з патрулювання, супроводжував колони військової техніки, забезпечував охорону блокпостів та опорних пунктів. Повномасштабне вторгнення змінило його мирне життя. Російські війська зайшли в його рідну громаду у перші години війни. Спільно з родиною вдалося пережити важких два місяці окупації.
Після звільнення територій на початку квітня, спільно з односельчанами та колегами по роботі відновлював житлові будинки, пошкоджені внаслідок постійних обстрілів. Згодом разом з працівниками лісгоспу майже відбудовували «з нуля» усе лісове господарство на півночі Київської області, яке було розграбовано і вщент знищено.
У липні 2023 року приєднався до Збройних Сил України і був направлений до 81-ї окремої аеромобільної Слобожанської бригади. Брав участь у прикритті бойових підрозділів і обороні міст на Донеччині і Луганщині. На жаль, загинув 8 березня 2024 року, під час виконання бойового завдання поблизу селища Білогорівка. Спочатку його вважали зниклим безвісти, але згодом стало відомо, що лісівник загинув через посилені удари російської авіації.
Наш вічний біль, вічна пам'ять й гордість!