Товариство лісівників України

Новина


24
жов

Спілка воїнів-лісівників передала на фронт ще 5 розвідувальних дронів MAVIC 3T, MAVIC 3E та 6 пікапів

Кошти на закупівлі надані співробітниками ДП «Ліси України». Тисячі лісівників долучились до ініціативи допомогти 71-ій бригаді.
Відтак, всі потреби військових, про які у вересні домовилось керівництво ДП «Ліси України» та командування 71-шої окремої єгерської бригади ЗСУ, закриті. 
Загалом за три етапи представники Спілки воїнів-лісівників передали на фронт 56 квадрокоптерів, 40 приладів нічного бачення, зарядні станції, акумулятори та багато інших приладів та амуніції.
Кошти на закупівлі надані співробітниками ДП «Ліси України». Тисячі лісівників долучились до ініціативи допомогти 71-ій бригаді. Спілка воїнів-лісівників організовувала закупівлю та доставляла вантаж на фронт.
Голова спілки Володимир Ковальчук  вже тричі відвідав бригаду. За його словами, на фронті потреба у розвідувальних безпілотниках є найгостришою, адже дрони це «очі» артилерії. 
Завдяки роботі безпілотників, наші артилеристи можуть бачити позиції ворога в будь-який час доби і завдавати ударів по його позиціям. 
Деякі Мавіки навіть розпізнають температуру ворожих об’єктів, а камери передають зображення з високою чіткістю, що дозволяє виявити будь-який вид техніки в радіусі декількох кілометрів. Тому за їх наведенням, воїни успішно знищують російські БМП, БТР чи склади боєприпасів. 
Спілка воїнів-лісівників вдячна кожному лісівнику, який долучився до збору коштів. Донат на будь-яку суму невпинно наближає наші шанси на перемогу. 
Представники спілки продовжують перебувати на зв’язку з бригадою. Розуміємо, що під час інтенсивних бойових дій будь-яка техніка, дрони чи пікапи, це розхідний матеріал. 
Тому спілка продовжує працювати над організацією допомоги 71-ій бригаді та інших військовим підрозділам, які перебувають на лінії фронту.