Товариство лісівників України
Ш. Руставелі, 9-А, 54
місто Київ, Україна , 01601
+38 (044) 235-23-48

Новина


21
лип

Сьогодні на 79-му році життя відійшов у Вічність АНАТОЛІЙ ГОЛІК - генеральний директор держоб’єднання «Волиньліс» у 1986-1999 роках

Президія Товариства лісівників України висловлює щирі співчуття рідним та близьким
 Анатолій Олексійович Голік народився 4 листопада 1939 року у с. Капітолівка Ізюмінського району Харківської області. Після школи вступив до Львівського лісотехнічного інституту. Закінчивши його, приїхав за розподілом на Волинь. Свій трудовий шлях розпочав у 1961 році помічником лісничого Ківерцівського лісництва. З 1962 по 1967 рік працював лісничим Рожищенського лісництва цього ж лісгоспзагу. В 1967 році Анатолія Голіка призначають директором Маневицького лісгоспзагу, де він пропрацював майже 20 літ. З квітня 1986 року по грудень 1999 року – генеральний директор держоб’єднання «Волиньліс».
 За час роботи в лісовому господарстві Анатолій Голік зарекомендував себе висококваліфікованим фахівцем, хорошим організатором лісогосподарського і лісопромислового виробництва, велику увагу приділяв розвитку безвідходного виробництва, комплексному використанню біологічної маси деревини, товарів народного споживання, розвитку побічного користування.
 За вагомий особистий внесок у розвиток лісогосподарського і лісопромислового виробництва Анатолій Голик нагороджений орденами Трудового Червоного Прапора та «Знак Пошани», нагрудним знаком «Відмінник лісового господарства України», йому присвоєно почесне звання «Заслужений лісівник України».
   Про добрі справи видатного лісівника свідчать створені ним ліси, що встигли вже вирости і зараз радують людей усього краю. Вони розказуватимуть прийдешнім поколінням українців про відомого лісівника – наставника для молоді, людину, що користувалася заслуженим авторитетом та повагою серед працівників лісового господарства Волині.