Товариство лісівників України

Новина


30
чер

«Школа лісівника» запрошує відвідувачів

На території Роменського лісництва філії «Сумське лісове господарство» ДП "Ліси України" вже протягом 5 років діє «Школа лісівника». Так роменські школярі називають облаштований біля центральної садиби шкільний клас під відкритим небом.
Майданчик було споруджено у травні 2018 року. Його створили, щоб діти та дорослі під час відпочинку могли більше дізнатись про ліс, лісове господарство та роботу лісівників. Для відвідувачів наявні інформаційні матеріали, а також дерев’яні столи та лави, на яких можна перепочити. 
Найбільше відвідувачів цікавлять екзотичні дерева та чагарники, які ростуть  у дендропарку. Їх тут налічується близько 60 видів, серед яких клен цукристий, каркас східний, ліщина деревовидна, дуб скельний тощо. Під їхніми кронами й проходять уроки з природознавства. 
Екскурсія також охоплює декоративний розсадник підприємства. Тут відвідувачам розказують й показують, як вирощувати декоративні рослини. 
На території Роменського лісництва є багато цікавих фотозон, де завжди можна зробити креативні фото на фоні рослин, дерев’яних фігурок чи садових архітектурних споруд.
«До повномасштабного вторгнення тут практично не було жодного дня без екскурсій чи занять. Зараз, хоч і не так часто, але все ж на майданчик приходять учні місцевих шкіл та вихованці дитячих садочків, або й просто діти з батьками. Ми щиро радіємо, коли у нас на території лунають дитячі голоси. Це означає, що життя продовжується» - говорить заступник директора філії «Сумське лісове господарство» Валентин Жерьобкін.