Товариство лісівників України
Ш. Руставелі, 9-А, 54
місто Київ, Україна , 01601
+38 (044) 235-23-48

Новина


17
вер

Саджанці, синичники, сіноплетіння: В Івано-Франківську вдруге відбулося «Свято лісу»

В Івано-Франківську вже вдруге лісівники державних підприємств обласного управління лісового та мисливського господарства провели для містян «Свято лісу».
   На площі фортечної галереї «Бастіон» гості свята могли поспілкуватися з лісівниками: отримати фахові консультації з питань вирощування та догляду за лісовими та декоративними культурами, захисту насаджень від шкідників та ін.
   Працівники Верховинського лісового господарства пропонували дітям змайструвати шпаківні та годівнички для пернатих друзів.
   Фахівець з екоосвіти Оксана Ісарик та Роман Мандзюк, науковий співробітник Галицького національного природного парку, знайомили дітей з цікавим світом орігамі: виготовляли разом з малятами паперових лісових звірів, а також розповідали цікаві історії з життя тварин; знайомили дітей зі світом червонокнижних тварин і рослин.
   Майстриня Галицької малої академії народних ремесел Стефанія Сидорук проводила майстер-клас із сіноплетіння: розповідала про матеріал та особливості роботи з ним.
   Лісівники Солотвинського лісгоспу та школярі Дзвиняцького шкільного лісництва розповідали гостям про ліс, дерева та їх мешканців, проводили лісові квести. Також кожен охочий садив власне дерево.
   Дорослі відвідувачі локації «Івано-Франківського селекційно-насіннєвого центру» більше цікавилися у Зоряни Івасюти, старшого майстра розсадника, про посадку та догляд за декоративними рослинами.
   Про шкідників дерев та рослин докладно розповідала головний лісопатолог підприємства «Івано-Франківськлісозахист» Тетяна Трибун.
   Після хорошої праці та розваг гості свята могли посмакувати солодкими дарунками лісу у Наталії Бордун, начальника відділу лісового господарства Калуського лісгоспу.
   А далі розваги та бульбашкове шоу з Лісовими Тролями та Ведмедиком.
   На завершення лісівників з професійним святом піснею привітала учениця вокальної студії «Солоспів» Ольга Біла.