Товариство лісівників України

Новина


09
бер

Розмінування лісів навколо Лиману

Триває розмінування лісів навколо міста Лиман представниками Збройних Сил України, Державної служби з надзвичайних ситуацій та державної лісової охорони.
Внаслідок збройної агресії Російської Федерації, більше 27 тисяч гектарів лісів підприємства було засмічено вибухонебезпечними предметами, що створює загрозу для мешканців міста та ускладнює роботу лісівників. З часу деокупації, було  розміновано 53 гектари лісу. 
8 березня воїни ЗС України провели ліквідацію вибухонебезпечних предметів, зокрема п'яти протитанкових мін, заряду ракети від РСЗВ Смерч та міни-розтяжки, які були виявлені в Лиманському лісництві 6-8 березня.
Проведення розмінування дозволить повернути територію до стану, який був до збройної агресії, та створити безпечні умови для мешканців та відвідувачів. Однак, до завершення робіт, відвідування лісів є забороненим. Якщо ви помітили вибухонебезпечні або підозрілі предмети у лісі, негайно повідомте ДСНС або представника державної лісової охорони. Від цього залежить ваша та інших людей безпека.