Товариство лісівників України

Новина


19
сер

Ровесники Незалежності України. Сім років за кермом лісовозного автомобіля Бершадського лісгоспу

До 30-річчя проголошення суверенітету нашої країни продовжуємо знайомство з ровесниками Незалежної України, які трудяться у колективі бершадських лісівників.
Новінський Святослав Валерійович, водій автопарку ДП «Бершадський лісгосп», народився 27 травня 1991 року в Бершаді. Закінчив Бершадську школу №3.
Бажання бути за кермом автомобіля, ремонтувати техніку передалося від батька та дідуся, які обрали для себе професію водія. Тому після отримання атестату Святослав твердо вирішив піти стежиною предків.
У 2011 році закінчив Гайворонський машинобудівний технікум за спеціальністю «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» і здобув кваліфікацію техніка-механіка. Цікаво, що проходити практику під час навчання довелося у ДП «Бершадський лісгосп». Хлопцеві сподобалася робота, дружній колектив, тому мріяв потрапити у лісгосп на роботу. Та на той час влаштуватися на підприємство не вдалося. Після закінчення технікуму рік служив у армії. Потім змінив декілька місць роботи.
Почав працювати у Бершадському держлісгоспі у 2014 році, спочатку - підмінним водієм автопарку. Згодом був переведений водієм автотранспортного засобу на вивезенні лісу. За сім років роботи у лісгоспі керував різними лісовозними автомобілями, опанував гідроманіпулятор.
Зізнається, що це - робота важка, яка все ж таки приносить задоволення. Сприяє позитивним результатам праці й колектив, де завжди підкажуть, прийдуть на допомогу. Не зважаючи на труднощі, Святослав не жалкує, що обрав професію водія та щодня керує лісовозом.
Зі своєю обраницею Маргаритою створили міцну сім’ю. Нині виховують п’ятирічну донечку Дарію.
- Найголовнішим здобутком на сьогодні я вважаю свою родину, а також те, що можу забезпечити близьких усім, що потрібно для життя, - ділиться думками Святослав. – Від усієї душі хочеться побажати, щоб у нашій державі кожен українець знайшов своє місце, зміг реалізувати себе на Батьківщині та не шукав кращої долі на чужині.
Отож, Україна – це в першу чергу люди, які на неї працюють та змінюють її. За три десятиліття у незалежній країні виросло нове покоління громадян, ще молоде,але вже загартоване новими викликами сучасності, яке вже має певні здобутки для своєї держави. Ровесники Незалежності відкриті до нових ідей та змін, готові жити і працювати задля процвітання України, писати її історію з чистої сторінки.

Олена Романчук, пресслужба Вінницького ОУЛМГ