Товариство лісівників України

Новина


20
тра

Рятуємо родини лісівників із прикордоння півночі

Обстріли Сумщини та Чернігівщини тривають не один місяць. На місці деяких селищ залишилися руїни. Наполегливо пропонуємо працівникам наших лісових господарств переїзд у більш безпечні райони.
Багатьом людям складно наважитися залишити дім, господарство, роботу. Але ми нікого не залишимо наодинці. Забезпечимо роботою, допоможемо з житлом. 
Свеське лісництво на Сумщині знаходиться лише в 15 км від кордону з рф. Фактично лінія фронту. Помічник лісничого Віталій Сушко разом з вагітною дружиною Маргаритою вирішили переїхали на Черкащину. Місцеві лісівники допомогли знайти житло. Віталій продовжує працювати помічником лісничого, але вже в Тясминському лісництві. Маргарита народила донечку Катю, дитині 4 місяці. 
Олександр Лофицький працював помічником лісничого Великописарівського лісництва. Разом з дружиною жили в 7 кілометрах від кордону з росією. Сьогодні цього села вже майже немає.
Далеко з рідної Сумщини їхати не наважилися, зараз подружжя мешкає на території Охтирського лісництва. Філія підготувала для них окреме приміщення, зробила ремонт, надала побутову техніку. Олександр продовжує працювати на прикордонні, але принаймні родина тепер у безпеці. 
Таких історій багато. Всім регіональним керівникам поставлена задача максимально уважно ставитися до переселенців із зони бойових дій. 
ДП "Ліси України" — це єдина лісівнича родина, і для нас не має бути чужої біди.