Товариство лісівників України

Новина


24
сер

Привітання Голови Держлісагентства з Днем Незалежності України

            Шановні працівники лісового та мисливського господарства України!

   Від щирого серця вітаю всіх з 29-ою річницею незалежності України.

Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас – випробовуванням на зрілість, терпіння, толерантність, нарешті – на здоровий глузд. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України може поліпшити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано скільки життів і крові, крові наших предків.

Впевнений у щасливому майбутньому України. Ці дні обов'язково настануть і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо України. Без цього дуже важко досягти поставленої мети. Вірю – ми її досягнемо!

Вірю у справжніх фахових лісівників, які своєю повсякденною працею докладають максимум зусиль, щоб досягти високих результатів. Переконаний, що разом ми зможемо подолати всі труднощі. Головним нашим кредом має бути: Працюємо на благо лісу та суспільства!

У цей день хочу подякувати всім працівникам, науковцям, ветеранам лісомисливської галузі за самовідданість та натхненність.

З нагоди такого важливого свята бажаю сил у досягненні поставленої мети, любові до рідної землі. Нехай не згасає оптимізм у душах українського народу.

Сьогодні важливо одне: наша перемога, наше майбутнє! Давайте змінимо нашу Батьківщину! Нехай вона стане кращою, чистішою та зеленішою, а в наших душах горить невичерпний шевченківський вогонь любові до рідної землі.

З Днем народження, Україно!

Слава Україні! Героям Слава!
 

Голова Державного агентства лісових ресурсів України                             Василь КУЗЬОВИЧ