Товариство лісівників України
Ш. Руставелі, 9-А, 54
місто Київ, Україна , 01601
+38 (044) 235-23-48

Новина


29
жов

Працівники Сторожинецького лісгоспу передали воїнам у зону бойових дій черговий благодійний вантаж

Чергову партію необхідних на передовій речей передали лісівники Буковини нашим воїнам на схід країни. За домовленістю між лісгоспами області, щомісяця одне з державних лісогосподарських підприємств бере на себе місію зібрати для військових дарунки від своїх працівників.
    Естафету благодійної допомоги цього разу прийняв трудовий колектив Сторожинецького  лісгоспу.
   «З самого початку неоголошеної війни, що триває на сході держави, наше підприємство відправляє у зону бойових дій благодійний вантаж. Усі працівники охоче відгукуються на можливість взяти участь у таких благодійних акціях, – розповідає директор ДП «Сторожинецьке ЛГ» Ігор Іванович Беленчук. – Цього разу до традиційних продуктів харчування, домашньої консервації, овочів і фруктів ми долучили речі, які стануть нашим хлопцям у пригоді, бо йде до зими. Передали швидке гаряче харчування, зимові і осінні чоботи, рукавиці, а також сокири і бензопилу, щоб вони могли заготовити дрова для обігріву приміщень, де дислокуються їхні військові частини».
   «Дякуємо Чернівецькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства та Сторожинецькому держлісгоспу за чергову надану допомогу», – каже відомий буковинський волонтер, громадський діяч Володимир Дорош.
   Завантажений бус поведе як завжди волонтер Василь Назарко, якого добре знають і лісівники області, і воїни на передовій. Їде у найгарячіші місця військових дій – на Шахту-Бутівку, Промку, Авдіївку, Кримське. Там вже чекають благодійний вантаж з Буковини. Загалом з початку війни пан Василь здійснив більше 150 поїздок на фронт.
   «Ніколи спеціально не шукаємо саме чернівецьких хлопців, хто на передовій – до тих і їдемо. Але практично у кожній бригаді я зустрічаю буковинців за різними напрямками військових спеціальностей, – каже Василь Назарко. – Зараз волонтери стали менше допомагати бійцям на фронті через незрозумілість, невизначеність ситуації на Донбасі. Але хто хоче – той допомагає і досі. Наші хлопці цій допомозі надзвичайно раді і кажуть добрим людям велике спасибі, а також просять передати привіт рідній землі і усім землякам-буковинцям».