Товариство лісівників України

Новина


06
лют

Поліський лісовий офіс

Роботу лісівників Волині та Рівненщини координує Поліський лісовий офіс
У рамках реформування лісової галузі створено єдине державне підприємство ДП "Ліси України", структурною складовою якого у Рівненській та Волинській областях є Поліський лісовий офіс.
Триває інституційна зміна системи управління. З пострадянської – на сучасну європейську.
Протягом останніх років у лісовій галузі відбувалися суттєві зміни навіть за старої системи. Прозорий продаж деревини та пиломатеріалів на електронних майданчиках, диджиталізація, оновлення матеріально-технічної бази, нові технології вирощення та висаджування лісу.
Але подальший розвиток потребує структурних реформ.

Поліський лісовий офіс координує роботу 19 філій державного підприємства «Ліси України»:

Березнівського,
Володимир-Волинського,
Висоцького,
Городоцького,
Дубенського,
Ковельського,
Камінь-Каширського,
Ківерцівського, Колківського,
Клесівського,
Костопільського,
Любомльського,
Любешівського,
Маневицького,
Ратнівського,
Рафалівського,
Рокитнівського,
Сарненського,
Соснівського лісових та лісомисливських господарств.

Загальна площа лісів – 1 млн 332,2 тис. га.
«Колектив Офісу сьогодні – це 4851 людина. Великий, але об’єднаний спільними цілями та завданнями. Перша і найважливіша зараз – наша Перемога. Тому не припиняємо активну роботу у цьому напрямку. 282 наші працівники мобілізовані до лав Збройних сил України. Не зупиняє роботу лісівничий волонтерський центр. Наші головні професійні обов’язки та завдання, як і раніше – охороняти, берегти та відновлювати державні ліси. Дбати про забезпечення необхідною кількістю деревини. Долучатися до міжнародних програм та ініціатив, приділяти більше уваги питанням екології. Разом з усією державою продовжимо впровадження процесів диджиталізації галузі, оцифровування лісового фонду, запуску системи електронного декларування всіх процесів. Серед пріоритетів – впровадження сучасних європейських методів вирощення лісу.

Ми будемо і надалі розвивати мисливське господарство. Берегти і покращувати рекреаційно-туристичний потенціал. Співпрацювати з молоддю та дітьми, громадськими організаціями. Реалізовувати іміджеві проекти», – зазначив директор Поліського лісового офісу Олександр Кватирко.

Варто наголосити, що реформа лісової галузі супроводжується цифровою трансформацією. У перспективі система управління державними лісами буде повністю диджиталізована.
Головною умовою реформи є збереження робочих місць у галузі та рівня податкових надходжень до місцевих бюджетів.

Контакти Поліського лісового офісу: тел.: (0332) 74 82 00, e-mail: Poliskyi.lo@e-forest.gov.ua