Товариство лісівників України

Новина


17
тра

Поблизу Бахмута загинув воїн-лісівник з Хмельниччини Дмитро Вовчик

Із сумом повідомляємо про втрату нашого воїна-лісівника з Хмельниччини, який боронив країну з першого дня повномасштабного вторгнення
Дмитро Вовчик працював у лісовій галузі з 2019 року. Був вальником шостого розряду Шепетівського лісгоспу. Працьовитий, відданий своїй справі і лісу, а ще справжній патріот. На початку повномасштабного наступу, 25 лютого 2022 року Дмитро взяв до рук зброю і поповнив лави українських захисників. Став навідником гірсько-штурмового взводу військової частини А3892. Понад два роки воїн віддано захищав Україну від ворога… та, на жаль, Герої таки помирають. 12 травня 2024 року, виконуючи свій обов’язок перед Батьківщиною, під час штурмових дій поблизу Бахмута Донецької області життя Дмитра обірвалося. Йому назавжди залишився 41 рік.
16 травня з воїном-лісівником попрощалися вдома – у вже рідній Шепетівці. У Героя залишилися дружина та двоє малолітніх синів – Іванко та Ярославчик. ДП “Ліси України” обов’язково допоможе родині. Не пробачимо ворогу цей біль!
Для колег воїна-лісівника, як і для усієї спільноти лісової галузі – це надзвичайно гірка новина. Ми будемо пам’ятати про подвиг Дмитра і нестимемо ім’я славного бійця крізь роки. Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та побратимам Героя. Вічна слава Дмитру Вовчику, який дарував свою свободу та боровся за мир в Україні.