Товариство лісівників України

Новина


19
тра

Під час виконання бойового завдання загинув воїн-лісівник з Тернопільщини Василь Саманчук

Василь Саманчук родом із села Цигани Чортківського району. Робота у лісі стала справою його життя, адже чоловік у галузі пропрацював 17 років. Був лісорубом у Скала-Подільському лісництві.
У липні 2023 року Василя мобілізували. Захисник потрапив у прикордонну службу, став кулеметником у комендатурі швидкого реагування. Воїн-лісівник боронив українську землю у важких боях на передових позиціях. У лютому цього року зв’язок із Василем обірвався. Тоді боєць воював поблизу населеного пункту Кліщіївка, що на Донеччині. Майже чотири місяці рідні та колеги жили надією, що із захисником все добре. Однак сьогодні надійшла сумна звістка – наш Герої загинув. Ворожий снаряд влучив у БТР українських прикордонників, у ньому їхав і наш Василь Саманчук. Чоловіку було 43 роки.
19 травня з Героєм можна буде попрощатися у Борщеві. Потім загиблого воїна-лісівника повезуть до рідної оселі у селі Цигани. Поховання відбудеться у понеділок - 20 травня. 
Війна забирає кращих. Це ще одна велика втрата для ДП "Ліси України".  Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблого. 
Вічна памʼять і шана воїну-лісівнику Василю Саманчуку!